Reliable quality at a low price!
+48 85 651 85 28        biuro@mbig.pl     

ECO THERMO FLOOR® 3E HEAT SYSTEM

ECO THERMO FLOOR® 3E HEAT SYSTEM

– elektryczne, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie ogrzewania podłogowego i ściennego.
Eco Thermo Floor 3E – HEAT SYSTEM – innowacyjny system ogrzewania elektrycznego. Składa się z maty grzewczej, kabli grzewczych i termostatów. Posiada regulację temperatury, jak i czasu włączenia co znacznie optymalizuje zużycie energii. Jest to inteligentna technologia i odpowiedzialny wybór, który na pierwszym planie stawia wartości: ekologicznej równowagi i oszczędności energii. Działa w doskonałej harmonii z trendami współczesnej architektury i z najbardziej zaawansowaną domową automatyką. Eco Thermo Floor 3E – HEAT SYSTEM to świat dobrego samopoczucia w zgodzie z naturą i ochroną środowiska naszej planety.

ETF 3E – HEAT STICK MAT
– to mata grzewcza do elektrycznego systemu podpodłogowego i ściennego.
Została opracowana, stworzona i opatentowana przez jednego z najlepszych producentów systemów izolacyjnych w Europie. Ta innowacyjna mata zapewnia przyjemnie ciepłe, niezwykle komfortowe środowisko idąc w parze z niskimi kosztami eksploatacyjnymi. Dzięki funkcjom separacji i hydroizolacji, nadaje się do każdego rodzaju podłoża. Samoprzylepna membrana ETF 3E HEAT STICK MAT, przeznaczona jest do podłoży drewnianych i ceramicznych, gipsowych itp. Można ją łatwo i szybko zainstalować w każdych warunkach i na każdym podłożu. ETF 3E HEAT STICK MAT ma tylko 5,5 mm grubości – a tym samym jest znacznie cieńsza niż jakikolwiek inny system. Nie wymaga konserwacji z biegiem czasu. Spełnia wiele funkcji, których nie mają inne maty systemów ogrzewania elektrycznego: separuje podłoże i zapewnia wodoodporność, odprowadza opary, równomiernie rozkłada nacisk, i stanowi doskonałe podłoże instalacji systemu ogrzewania elektrycznego.
Eco Thermo Floor 3E cable
– kabel grzejny do ogrzewania podłogowego
Ten cienki przewód grzejny można układać bezpośrednio macie Eco Thermo Floor 3E – HEAT STICK MAT SYSTEM, na betonie lub w warstwie kleju do płytek, w nowej lub odnawianej podłodze lub na starych płytkach w kuchni, przedpokoju, pokoju bądź innych pomieszczeniach. Stosuję się go pod płytki, pod marmur, granit, wykładzinę dywanowa, parkiet, deski parkietowe i panele podłogowe. Może być również stosowany do instalacji ogrzewania pod posadzką drewnianą.

Eco Thermo Floor 3E System Termostat
– innowacyjny system zarządzania energią i kosztami
Wifi Comfort – w pełni nowoczesny termostat umożliwia sterowanie ogrzewaniem za pomocą smartfona z aplikacją z dowolnego miejsca na świecie. Aplikacja pozwala na dostęp wielu użytkownikom i jest w stanie kontrolować kilka domów lub mieszkań. Dzięki jej funkcjom można spokojnie zarządzać kilkoma systemami grzewczymi jednocześnie. Inteligentny termostat jest kompatybilny z czujnikami innych producentów. Nie wymaga żadnych dodatkowych komponentów, takich jak bramki. Wbudowany kreator prowadzi użytkownika, prosto, krok po kroku, zapewniając bezproblemowe uruchomienie.

Po bardziej szczegółowe informacje prosimy kontaktować się z nami drogą mailową.
Translate »